+420 581 222 262         info@kidde.eu           ende

Kidde v České a Slovenské republice

logo safe 2011SAFE HOME europe je zástupcem a výhradním dovozcem společnosti Kidde Safety Europe Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku. Světové jedničky a experta v oblasti komplexní ochrany obytných budov proti požáru a oxidu uhelnatému.

V ČR a SR Kidde Safety nabízí úplný sortiment výrobků určených pro domácí bezpečnost, který zahrnuje hlásiče požáru a kouře, detektory oxidu uhelnatého, hasicí přístroje, požární deky a evakuační žebříky. Detektory oxidu uhelnatého Kidde s digitálním displejem a pamětí nejvyšší naměřené hodnoty jsou považovány za nejlepší modely detektorů CO na celosvětovém trhu.
V roce 1996 s cílem rozšířit řadu bezpečnostních produktů zakoupila společnost Kidde celosvětovou jedničku na trhu ve vývoji a výrobě senzorů společnost Night Hawk.

kidde uvod

Z historie Kidde

kidde czech historyJiž od roku 1917 je společnost Kidde Safety světovou jedničkou v oblasti protipožární ochrany.
Dnes již má za sebou celou řadu patentů, průlomových inovací v oblasti technologie požárně bezpečnostních řešení a dlouhou historii úspěchů.

Společnost Kidde Safety je součástí divize požárního zabezpečení a bezpečnosti korporace UTC - Korporace sjednocených technologií, která je různorodou společností zahrnující vývoj a výrobu pro výrobky přepravního vyhřívání a klimatizace Carrier, letecké systémy a průmyslové produkty Hamilton Sundstrand, výtahy a eskalátory Otis, letecké motory Pratt & Whitney, helikoptéry Sikorsky, palivové články UTC a mnohé další.

1917 zakládá Walter Kidde společnost Walter Kidde Company a ještě v tomtéž roce vyrábí společnost první integrovaný hasicí systém detekce kouře a oxidu uhelnatého pro lodní paluby.

1924
Walter Kidde Company vyrábí první přenosný hasicí přístroj CO2

1925
instalován první integrovaný průmyslový systém hašení

1931
společnost Walter Kidde Ltd je ustanovena jakožto hlavní dodavatel zařízení požární ochrany ve Velké Británii

1989
Walter Kidde Ltd UK se spojuje se společností Graviner, a vytváří Kidde-Graviner Ltd

1996
s cílem rozšířit řadu bezpečnostních produktů kupuje společnost Kidde celosvětovou jedničku na trhu ve vývoji a výrobě senzorů společnost Night Hawk.

2005
společnost Kidde se stává součástí UTC - korporace sjednocených technologií

2007
Kidde slaví své 60 výročí

2009
Společnost SAFE HOME europe se stává výhradním dovozcem značky Kidde a korporace UTC pro Českou a Slovenskou republiku

Historické plakáty Kidde.

Informace o společnosti

Kidde Safety vyrábí širokou škálu požárně bezpečnostních produktů zaměřených především na domácnost.
Naše portfoliím produktů zahrnuje detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, hasicí přístroje, požární deky a evakuační žebříky.
Všechny bezpečnostní výrobky vyráběné a dodávané pod značkou Kidde prochází náročnými testy. Výrobky jsou posouzeny a schváleny nezávislými zkušebními laboratořemi na základě nejnovějších evropských standardů a norem.

Expanze Kidde

Ve Velké Británii si Kidde díky silnému vztahu s prodejními partnery velmi rychle vybudovala prvenství v hlavní kategorii domácích bezpečnostních produktů na trhu. Společnost Kidde se neustále rozrůstá a inovuje všechny kategorie svých výrobků.
Mezitím i nadále poskytuje podporu a to jak svým distributorům, tak široké veřejnosti v oblasti vzdělávání a otázek týkajících se domácí bezpečnosti.

Naše poslání

Chceme být tou první volbou našich zákazníků po celém světě, pokud jde o produkty z řady požárních a bezpečnostních řešení.

Co je cílem?

Dělat svět lepším a bezpečnějším místem k životu.

Kde nás najdete?

  • Adresa :
    750 02 Přerov
    Havlíčkova 1113/47
    Česká republika
  • Tel : (+420) 581 222 262
  • Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Website : www.kidde.eu

Rychlý dotaz

Neváhejte kontaktovat technickou podporu nebo zaslat připomínku či jiný dotaz.