+420 581 222 262         info@kidde.eu           ende

Nebezpečné detektory oxidu uhelnatého (CO)?

UJISTĚTE SE, ŽE DETEKTOR OXIDU UHELNATÉHO, KTERÝ SI PRÁVĚ CHYSTÁTE POŘÍDIT, PRO VÁS NEPŘEDSTAVUJE HROZBU

Produkty nabízené zahraničními weby nejsou homologovány pro prodej v ČR a SR. V oblasti maloobchodu a na online internetových aukcích jsou nabízeny detektory a produkty Kidde, které jsou navrženy pouze pro severoamerický trh. Tyto detektory a hlásiče jsou vyrobeny v souladu s normou US2034 a nemají označení CE a proto nemohou být prodávány v Evropské unii. Na tyto produkty se nevztahuje platná záruka v rámci Evropské unie a nelze tedy porovnávat ani jejich provedení ani cenovou relaci.

nebezpecne detektory

Výhradním dovozcem a distributorem produktů Kidde Safety Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku je společnost SAFE HOME europe s.r.o. a pouze zboží zakoupené v jeho obchodní síti může být považováno jako nákup v oficiální distribuci.

U jakéhokoliv produktu zakoupeného mimo oficiální distribuční síť (převážně se týká zahraničních internetových obchodů a aukcí) nelze uplatňovat jakýkoliv nárok na záruční opravy či servis.

Detektory oxidu uhelnatého značky Kidde pro evropský trh jsou vyráběny v souladu s evropskými normami EN50291-1:2010; EN50291-2:2010 (norma pro Elektrická zařízení k detekci oxidu uhelnatého v obytných budovách).

Shodnost s touto normou byla potvrzena nezávislou, výzkumnou laboratoří British Standard Institute (BSI), číslo zprávy KM98848 a označena CE certifikátem shody.

CE  BSI

Rádi Vám poskytneme odborné poradenství v případě, že Vám některá z firem nabízí produkt a Vy máte pochybnosti o jeho kvalitě či pochybujete nad tím, zda splňuje patřičné náležitosti nebo zda pochází s oficiální distribuce.

Kontaktovat nás můžete na naši zákaznické lince (+420) 581 222 262 v pracovních dnech od Po. do Pá. a v době od 8:00 do 17:00 hodin nebo nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

000

Kde nás najdete?

  • Adresa :
    750 02 Přerov
    Havlíčkova 1113/47
    Česká republika
  • Tel : (+420) 581 222 262
  • Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Website : www.kidde.eu

Rychlý dotaz

Neváhejte kontaktovat technickou podporu nebo zaslat připomínku či jiný dotaz.