+420 581 222 262 info@kidde.eu
Czech Slovak
online nakup 

Nová řada hlásičů požáru Kidde Home Protect nabízí čtyři zbrusu nové modelynovarada

Kidde WFP - pro obývací místnosti

Hlásič požáru s optickým senzorem, integrovanou lithiovou baterií garantující napájení zařízení po dobu více než 10 let a tlačítkem Hush pro přechodné utišení poplachu hlásiče. Určený pro instalace do obývacích místností a prostor domácností, kde je kladen důraz na ochranu před požárem a současně na minimální údržbu hlásiče. Životnost a záruka 10 let.

Kidde WFPV- pro ložnice

Hlásič požáru s optickým senzorem, integrovanou lithiovou baterií garantující napájení zařízení po dobu více než 10 let, tlačítkem Hush pro přechodné utišení poplachu hlásiče a systémem hlasového varování. Hlásič je určen pro instalace do ložnic, kde díky systému hlasového varování oznámí hrozící nebezpečí bezprostředně poté, co detekuje kouř. Tento způsob poplachu je považován za rychlejší a efektivnější způsob varování, zejména pokud jde o probuzení dětí nebo seniorů. 

Minimální údržba, životnost a záruka 10 let.

Kidde WFPL - pro chodby

Hlásič požáru s optickým senzorem, integrovanou lithiovou baterií garantující napájení zařízení po dobu více než 10 let, tlačítkem Hush pro přechodné utišení poplachu hlásiče. Konstruován s výkonným LED nouzovým únikovým osvětlením pro doporučené instalace na chodby, schodiště, sklepy a přilehlé prostory. V případě požárního poplachu generuje LED nouzové osvětlení k rychlejší orientaci v prostoru a jednoduší evakuaci. Minimální údržba, životnost a záruka 10 let.

Kidde WFPCO - pro kuchyně

Duální hlásič požáru s multi-technologií detekce kouře, elektrochemickým senzorem pro detekci oxidu uhelnatého (CO), integrovanou lithiovou baterií garantující napájení zařízení po dobu více než 10 let a tlačítkem Hush pro přechodné utišení poplachu hlásiče.


nova rada3Díky multi-senzorové technologii, může hlásič detekovat nebezpečný nárůst tepla a tak nabízí při instalaci v kuchyních kombinovanou ochranu bez nežádoucích falešných poplachů, které jsou často typické pro většinu kouřových hlásičů. Současně také detekuje nebezpečný oxid uhelnatý, za jehož přítomností velmi často stojí plynové kotle, sporáky, karmy případně jiná další zařízení spalující palivo instalovaná v kuchyních nebo přilehlých místnostech.


Minimální údržba, prodloužená životnost a záruka 10 let.