+420 581 222 262 info@kidde.eu
Czech Slovak

Kidde v České a Slovenské republice

Výhradní zastoupení Kidde od roku 2009

Kidde v České a Slovenské republice

Výhradní zastoupení Kidde od roku 2009

Kidde Česká a Slovenská republika

SAFE HOME europe je zástupcem a výhradním dovozcem společnosti Kidde Safety Europe Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku. Světové jedničky a experta v oblasti komplexní ochrany obytných budov proti požáru a oxidu uhelnatému.

Nabídka produktů Kidde

V ČR a SR Kidde Safety nabízí úplný sortiment výrobků určených pro domácí bezpečnost, který zahrnuje hlásiče požáru a kouře, detektory oxidu uhelnatého, hasicí přístroje, požární deky a evakuační žebříky.

TOP produkty Kidde

Detektory oxidu uhelnatého Kidde s digitálním displejem a pamětí nejvyšší naměřené hodnoty jsou považovány za nejlepší modely detektorů CO na celosvětovém trhu.

Cíl společnosti Kidde

V roce 1996 s cílem rozšířit řadu bezpečnostních produktů zakoupila společnost Kidde celosvětovou jedničku na trhu ve vývoji a výrobě senzorů společnost Night Hawk.Společnost Kidde Safety je součástí divize požárního zabezpečení a bezpečnosti korporace UTC - Korporace sjednocených technologií, která je různorodou společností zahrnující vývoj a výrobu pro výrobky přepravního vyhřívání a klimatizace Carrier, letecké systémy a průmyslové produkty Hamilton Sundstrand, výtahy a eskalátory Otis, letecké motory Pratt & Whitney, helikoptéry Sikorsky, palivové články UTC a mnohé další.

Z historie Kidde

Již od roku 1917 je společnost Kidde Safety světovou jedničkou v oblasti protipožární ochrany.
Dnes již má za sebou celou řadu patentů, průlomových inovací v oblasti technologie požárně bezpečnostních řešení a dlouhou historii úspěchů.

1917

zakládá Walter Kidde společnost Walter Kidde Company a ještě v tomtéž roce vyrábí společnost první integrovaný hasicí systém detekce kouře a oxidu uhelnatého pro lodní paluby.

1925

instalován první integrovaný průmyslový systém hašení

1931

společnost Walter Kidde Ltd je ustanovena jakožto hlavní dodavatel zařízení požární ochrany ve Velké Británii

1989

Walter Kidde Ltd UK se spojuje se společností Graviner, a vytváří Kidde-Graviner Ltd

1996

s cílem rozšířit řadu bezpečnostních produktů kupuje společnost Kidde celosvětovou jedničku na trhu ve vývoji a výrobě senzorů společnost Night Hawk.

2005

společnost Kidde se stává součástí UTC - korporace sjednocených technologií

2007

Kidde slaví své 60 výročí

2009

Společnost SAFE HOME europe se stává výhradním dovozcem značky Kidde a korporace UTC pro Českou a Slovenskou republikuStručně O společnosti

Kidde Safety vyrábí širokou škálu požárně bezpečnostních produktů zaměřených především na domácnost.
Naše portfoliím produktů zahrnuje detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, hasicí přístroje, požární deky a evakuační žebříky.

Všechny bezpečnostní výrobky vyráběné a dodávané pod značkou Kidde prochází náročnými testy. Výrobky jsou posouzeny a schváleny nezávislými zkušebními laboratořemi na základě nejnovějších evropských standardů a norem.

Expanze Kidde

Ve Velké Británii si Kidde díky silnému vztahu s prodejními partnery velmi rychle vybudovala prvenství v hlavní kategorii domácích bezpečnostních produktů na trhu. Společnost Kidde se neustále rozrůstá a inovuje všechny kategorie svých výrobků.
Mezitím i nadále poskytuje podporu a to jak svým distributorům, tak široké veřejnosti v oblasti vzdělávání a otázek týkajících se domácí bezpečnosti.

Naše poslání

Chceme být tou první volbou našich zákazníků po celém světě, pokud jde o produkty z řady požárních a bezpečnostních řešení.
Cílem je dělat svět lepším a bezpečnějším místem k životu.


Novinky a prezentace

Nové řady produktů - Prezentační panely - Videoknihovna - Srovnání detektorů

Novinky a prezentace

Nové řady produktů - Prezentační panely - Videoknihovna - Srovnání detektorů