+420 581 222 262 info@kidde.eu
Czech Slovak

Spolupráce s výrobcem a dodavatelem

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi dělat svět bezpečnějším!

  • Nejmodernější technologie a profesionální přístup
  • Atraktivní podmínky spolupráce
  • Technická a marketingová podpora

Jak se stát distributorem?

  • Kontaktujte naše obchodní oddělení na lince +420 581 222 262 nebo prostřednictvím elektronického formuláře. Ozve se Vám náš obchodní zástupce, se kterým se dohodnete na cenách a obchodních podmínkách. Obchodní zástupce za vás již vše zařídí.
  • Kopii živnostenského listu nebo výpis OR můžete taktéž zaslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a požádat o zavedení do našeho informačního systému.
  • Následně vám zašleme elektronickou registrační kartu, na níž naleznete aktuální cenovou nabídku i vaše nasmlouvané nákupní ceny.
  • Objednávat zboží můžete telefonicky na lince +420 581 222 262, emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím svého obchodního zástupce.
  • Kompletní obchodní podmínky pro distributory naleznete ZDE. Pokud chcete nakupovat naše zboží a dále ho distribuovat vyplňte prosím následující formulář.

 

Stručně O společnosti

Kidde Safety vyrábí širokou škálu požárně bezpečnostních produktů zaměřených především na domácnost.
Naše portfoliím produktů zahrnuje detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, hasicí přístroje, požární deky a evakuační žebříky.

Všechny bezpečnostní výrobky vyráběné a dodávané pod značkou Kidde prochází náročnými testy. Výrobky jsou posouzeny a schváleny nezávislými zkušebními laboratořemi na základě nejnovějších evropských standardů a norem.

Expanze Kidde

Ve Velké Británii si Kidde díky silnému vztahu s prodejními partnery velmi rychle vybudovala prvenství v hlavní kategorii domácích bezpečnostních produktů na trhu. Společnost Kidde se neustále rozrůstá a inovuje všechny kategorie svých výrobků.
Mezitím i nadále poskytuje podporu a to jak svým distributorům, tak široké veřejnosti v oblasti vzdělávání a otázek týkajících se domácí bezpečnosti.

Naše poslání

Chceme být tou první volbou našich zákazníků po celém světě, pokud jde o produkty z řady požárních a bezpečnostních řešení.
Cílem je dělat svět lepším a bezpečnějším místem k životu.