+420 581 222 262 info@kidde.eu
Czech Slovak

Průvodce ABC správné požární ochrany

Na trhu existuje mnoho různých produktů určených k požární ochraně staveb, budova bytů. V souvislosti s nedostatkem řádných informací týkajících se použitých detekčních technologií a oblasti aplikace jednotlivých typů zařízení, se lidé, kteří chtějí správně chránit sebe a své blízké před ohněm a důsledky, které se sebou nese otrava oxidem uhelnatým, mohou cítit v rozpacích a mít smíšené pocity, nad rozhodnutím týkajícího se zajištění a nejlepšího řešení splňujícího tento úkol.

Ideálním řešením by bylo, aby každý objekt, dům, byt a stavba byla vybavena komplexní řešením v podobě všech základních prvků požární ochrany (hlásiči požáru, detektory oxidu uhelnatého, domácími hasicími přístroji, požárními dekami a evakuačně požárními žebříky) umístěnými na správných místech.
Nutno přiznat, že výběr vhodných bezpečnostních opatření pro nezkušené osoby může být obtížný úkol, a často vyžaduje spoustu času. Někdy je také nutné počítat se značným finančními výdaji.

Proto Vám nabízíme zajištění komplexní ochrany v souladu s pokyny „ABC správná požární ochrana", zde se můžete přesvědčit, že si snadno můžete vybrat to pravé řešení, které bude chránit celý Váš objekt, dům, byt nebo stavbu, bude snadno implementovatelné a nevystaví Váš finanční rozpočet žádným dalším zbytečným nákladům.

Ve vašem domě se nachází klíčové oblasti, které je třeba chránit před ohněm a oxidem uhelnatým
(CO) jako je kuchyň, hala, obývací pokoj, chodba a ložnice.
Chcete-li pomoci učinit správné rozhodnutí, je třeba rozdělit požární ochranu do tří skupin a některému z výše uvedených prostorů přiřadit konkrétní navržené řešení.

V tomto průvodci nabízíme jednoduchá opatření, díky kterým je možné chránit Váš domov a Vaši rodinu v následujících stupních ochrany:

A = DOSTATEČNÁ OCHRANA

B = ZVÝŠENÁ OCHRANA

C = OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Po přečtení následujícího komentáře a návrhů, sami uvidíte, že volba vhodného způsobu požární ochrany může být ABC jednoduchá.

dozvedetsevice